Kancelaria Prawnicza „KaNet-Lex” — o nas

Kancelaria Prawnicza „KaNet-Lex” to miejsce, w którym łączymy tradycję z nowoczesnością, co objawia się rzetelnym, indywidualnym oraz elastycznym podejściem do każdej ze spraw. Uwzględniamy potrzeby klientów, specyfikę problemów, z którymi do nas przychodzą i na tej podstawie sięgamy po narzędzia, które zmierzają do legalnego rozwiązania lub złagodzenia powstałych nieścisłości.

Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie zawodowe w sądownictwie powszechnym, w adwokaturze oraz w wykonywaniu zawodu radcy prawnego. Nabyte dzięki temu doświadczenie i wiedza pozwala na świadome zaangażowanie w każdą z przyjętych do prowadzenia spraw.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze — krajowe i międzynarodowe. Pracujemy w języku polskim, angielskim i niemieckim.

kancelaria kancelaria

Wykształcona kadra

Zawody prawnicze są bezpośrednio związane z odpowiedzialnością za dobro klientów, dlatego usługi w kancelarii są świadczone jedynie przez wykształconych i odpowiednio doświadczonych radców prawnych oraz aplikantów radcowskich. Starsi stażem prawnicy służą wsparciem merytorycznym młodszym pracownikom, a także nadzorują podejmowane przez nich działania, aby zawód zaufania publicznego był sprawowany z dbałością o detale i skrupulatnością.

Nowoczesne podejście do potrzeb Klientów

Nasza działalność dotyczy osób fizycznych i prawnych, a także zagadnień, które wpływają na najważniejsze obszary życia — w tym m.in. stosunki cywilne, gospodarcze, majątkowe, zawodowe. W związku z tym, jak ważnych tematów dotyczą, należy zadbać o to, aby były podejmowane z należytą dyskrecją oraz starannością. Na co dzień wyjaśniamy skomplikowane zagadnienia prawne, przedstawiamy bieżące regulacje dotyczące najważniejszych dziedzin życia, a także wskazujemy narzędzia oraz skutki, jakie wywierają. Wszystko to odbywa się w sposób przejrzysty, zrozumiały, ponieważ stawiamy na partnerskie relacje z klientami i komunikację, które determinują sprawną współpracę.

Kancelaria Prawnicza "KaNet-Lex"

ul. Modelarska 12, 40-142 Katowice
+48 32 204 27 51 lub +48 601 554 566
biuro@kanet-lex.com.pl